Nasza wiedza i doświadczenie są gwarancją solidnej oraz profesjonalnej usługi.


Firma STAR utworzona została jako firma rodzinna w 1954 roku we Włoszech. Początkowo zajmowała się transportem ładunków konwencjonalnych na terenie Włoch. Szybko jednak rozszerzyła swoją działalność o przewozy międzynarodowe produktów pochodzenia chemicznego i petrochemicznego. W 1990 roku doszło do fuzji firmy STAR z Włoską rodzinną firmą Marcevaggi Spa, utworzoną w 1934 roku , specjalizującą się w przewozach ciekłych gazów technicznych.
Stały i dynamiczny rozwój nowo powstałej firmy zaowocował utworzeniem 3 oddziałów zagranicznych:

 

  • STAR Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o w Polsce
  • STAR Internationale Transporte Deutschland GmbH w Niemczech
  • STAR Romania International Transport Srl w Rumunii.

Schemat


STAR Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. pojawiła się w Polsce w 1999 r. Podobnie jak firma macierzysta świadczymy usługi w transporcie międzynarodowym ciekłych produktów pochodzenia chemicznego i petrochemicznego głównie sklasyfikowanych wg ADR. Przez lata naszej obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm w kraju i za granicą.

 

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę w sektorze transportu drogowego, co pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów. Terminowość dostawy i bezpieczeństwo powierzonych nam towarów są zawsze naszym priorytetem, dlatego każde zlecenie realizujemy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!