O nas

Star Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. to firma łącząca wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Istniejemy w sektorze transportowym nieprzerwanie od 1999 roku. Działając w grupie Marcevaggi stale dążymy do maksymalizacji efektu synergii. Wspólnie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami transportowo – spedycyjnymi z rosnącą korzyścią dla Klientów i Partnerów biznesowych.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym oraz intermodalnym ciekłych produktów pochodzenia chemicznego i petrochemicznego. Oferujemy usługi przewozu zarówno towarów neutralnych jak i niebezpiecznych zgodnie z Konwencją ADR. Przez lata naszej obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm w kraju i za granicą.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę w sektorze transportu drogowego i inetermodalnego, co pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów. Terminowość dostawy i bezpieczeństwo powierzonych nam towarów są zawsze naszym priorytetem, dlatego każde zlecenie realizujemy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!